اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی افزایش قیمت انواع چیپس و پفک

دبیر اتحادیه چیپس، اسنک و فرآورده‌های غلات از زیاد کردن میانگین ۱۰ تا ۱۲ درصدی انواع چیپس و پفک در سال ۱۳۹۷ خبر داد. 

افزایش قیمت انواع چیپس و پفک

افزایش قیمت انواع چیپس و پفک

عبارات مهم : انواع

دبیر اتحادیه چیپس، اسنک و فرآورده های غلات از زیاد کردن میانگین ۱۰ تا ۱۲ درصدی انواع چیپس و پفک در سال ۱۳۹۷ خبر داد.

سید مهدی رضوی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به این که در سال ۱۳۹۶ قیمت انواع چیپس و پفک با زیاد کردن روبه رو نشده، اظهار کرد: در امسال تولید کنندگان با توجه به زیاد کردن هزینه های مربوط به حمل و نقل، دستمزد، کارتن، سلفون و بسته بندی درخواستی را به اتحادیه چیپس، اسنک و فرآورده های غلات ارائه کردند تا قیمت این محصولات زیاد کردن یابد.

وی ادامه داد: در نهایت با زیاد کردن قیمت انواع چیپس و پفک در امسال موافقت شد و شاهد زیاد کردن میانگین ۱۰ تا ۱۲ درصدی قیمت ها همزمان با زیاد کردن وزنی این محصولات هستیم.

افزایش قیمت انواع چیپس و پفک

دبیر اتحادیه چیپس، اسنک و فرآورده های غلات با اشاره به این که علاوه بر زیاد کردن قیمت چیپس و پفک وزن این محصولات نیز زیاد کردن یافته هست، گفت: تنها شاهد زیاد کردن قیمت انواع چیپس و پفک نیستیم، بلکه در کنار این رشد، وزن انواع این محصولات نیز زیاد کردن یافته و به طور متناسب با یکدیگر رشد پیدا کرده است.

رضوی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که شایبه های مختلفی در ارتباط با عدم صحت وزن انواع چیپس وجود دارد، تصریح کرد: این مساله درست نیست، آیا که شرکت ملی استاندارد به صورت مداوم انواع نمونه برداری، کنترل و بازرسی ها را انجام می دهد و به هیچ وجه نمی توان وزن محصولات را کمتر از میزان درج شده است بر بسته بندی آن روانه بازار کرد.

دبیر اتحادیه چیپس، اسنک و فرآورده‌های غلات از زیاد کردن میانگین ۱۰ تا ۱۲ درصدی انواع چیپس و پفک در سال ۱۳۹۷ خبر داد. 

وی همچنین در خصوص پایین بودن کیفیت بعضی محصولات تولیدی به خاص در حوزه چیپس، اظهار کرد: مقوله کیفیت یک بحث رقابتی است و بعضی برندها نسبت به برندهای دیگر از نظر کیفی دارای برتری هستند و این مشتریان هستند که تصمیم می گیرند در کدام محصول استفاده کنند.

به گزارش ایسنا، در حالی قیمت انواع چیپس و پفک در سال گذشته با رشد قیمت روبه رو نشد ولی در امسال تولید کنندگان این محصولات تصمیم به زیاد کردن میانگین ۱۰ تا ۱۲ درصد انواع چیپس و پفک کردند که این مساله در حال حاضر در دستور کار آنها قرار گرفته و شاهد رشد قیمت انواع چیپس و پفک در بازار هستیم.

واژه های کلیدی: انواع | محصولات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog