اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز اخبار حوادث قاتل به صحنه جرم بازگشته بود ، دستگیری قاتل نگهبان ساختمان

سرپرست کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان از دستگیری قاتل نگهبان ساختمان بلوار کوهک خبر داد. 

دستگیری قاتل نگهبان ساختمان/قاتل به صحنه جرم بازگشته بود

عبارات مهم : گلستان

سرپرست کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان از دستگیری قاتل نگهبان ساختمان بلوار کوهک خبر داد.

به گزارش مهر، سرگرد عبدالمجید حسنوند سرپرست کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان گفت: در ساعت ۸:۰۶ مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ حسب اعلام فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در آدرس شهرک گلستان بلوار کوهک نگهبانی ساختمانی، بلافاصله مامور ۱۱۰ کلانتری به محل اعزام شد.

وی افزود: به محض اعلام صحت موضوع، سریعا شخصا به همراه تیم عملیاتی به محل اعزام شدیم و مشخص شد فردی حدودا ۶۵ ساله بر روی زمین از طرف پهلوی سمت چپ افتاده است و از ناحیه سینه، پهلو و گردن مورد اصابت تعداد زیادی ضربات چاقو قرار گرفته است که باعث خونریزی شدید وی شد.

قاتل به صحنه جرم بازگشته بود ، دستگیری قاتل نگهبان ساختمان

سرپرست کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان ادامه داد: بلافاصله یک اکیپ از عوامل اورژانس پایتخت کشور عزیزمان ایران در صحنه حاضر شدند و بعد از معاینات اولیه فوت مقتول را تایید کردند که نگهبان ساختمان بوده است .

وی در ادامه گفت: با هدایت عملیاتی و تحت نظارت بازپرس محترم کشیک قتل، ضمن حفظ صحنه جرم تحقیقات مقدماتی در محل شروع شد. در بازبینی دوربین های موجود در محل فرد ضارب شناسایی شد. به عوامل هوشیاری داده شد در محدوده گشت زنی دقیق داشته باشند تا دستگیری وی صورت پذیرد .

سرپرست کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان از دستگیری قاتل نگهبان ساختمان بلوار کوهک خبر داد. 

سرگرد حسنوند افزود: ساعت ۱۰ صبح روز اتفاق در حالی که شخصا در حال انجام تحقیقات میدانی از محل بودم مشاهده کردم یک نفر در حوالی که صورت وی شبیه به تصویر بازبینی دوربین ها بود به محل مراجعه کرد و از شهروندانی که در آن محل حضور داشتند در حال پرس و جو در خصوص فوت و یا عدم فوت مقتول بود که سریعا نسبت به دستگیری وی اقدام کردیم.

وی تصریح کرد: بعد از بررسی های مورد نیاز و بازجویی فنی مشخص شد فرد مورد نظر نیز در آن مجتمع مشغول به کار بوده و مقتول را به قتل رسانیده بود. انگیزه وی هم از قتل، اختلافی بوده که با مقتول داشته است.

سرپرست کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان در خاتمه گفت: در این خصوص پرونده ای تشکیل و جهت سیر مراحل به اداره ۱۰ پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ارسال شد.

قاتل به صحنه جرم بازگشته بود ، دستگیری قاتل نگهبان ساختمان

واژه های کلیدی: گلستان | نگهبان | دستگیری | ساختمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog