اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ستاره‌هایی که علی رغم میل خانواده‌هایشان ازدواج کردند

یکی از سخت ترین شرایطی که ممکن است جهت هر فردی بوجود آید، گزینش همسر هست، به خصوص زمانی که خانواده با آن مخالف اند. در این شرایط فرد باید از میان خانواده و فرد

ستاره‌هایی که علی رغم میل خانواده‌هایشان ازدواج کردند

ستاره هایی که علی رغم میل خانواده هایشان ازدواج کردند

عبارات مهم : ستاره

یکی از سخت ترین شرایطی که ممکن است جهت هر فردی بوجود آید، گزینش همسر هست، به خصوص زمانی که خانواده با آن مخالف اند. در این شرایط فرد باید از میان خانواده و فرد مورد علاقه اش یکی را گزینش کند. این شرایط حتی جهت ستاره های هالیوود هم اتفاق افتاده است.

به گزارش برترین ها، یکی از سخت ترین شرایطی که ممکن است جهت هر فردی بوجود آید، گزینش همسر هست، به خصوص زمانی که خانواده با آن مخالف اند. در این شرایط فرد باید از میان خانواده و فرد مورد علاقه اش یکی را گزینش کند. این شرایط حتی جهت ستاره های هالیوود هم اتفاق افتاده هست. اگر دوست دارید بدانید که خانواده کدامیک از ستاره ها، با ازدواج آنها مخالفت کردند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

این واقعیت را همه می دانند که خانواده کارداشیان ها و جنرها از همسر قبلی کیم کارداشیان، کریس همفریس، بیزارند؛ حتی کریس جنر نیز بارها در تلاش بود تا دخترش را از این ازدواج منصرف کند. او به کیم می گفت: «این مرد به درد تو نمی خورد. آیا این ازدواج را بهم نمی زنی؟ دلواپس بعدش هم نباش، تو از اینجا دور شو و باقی کارها را به من بسپار.» خواهر او، کلویی، نیز قبل از روز عروسی با کیم صحبت کرد و به او گفت: «این ازدواج سرانجام خوبی ندارد. آیا این مرد را گزینش کرده ای؟» ولی علارغم تمام مخالفت ها، کیم کارداشیان به این ازدواج تن داد.

پس از این که کیم و کریس بعد از تنها 72 روز زندگی مشترک، از یکدیگر جدا شدند، بسیاری از مردم بر این باور بودند که این مراسم خوش حالی عروسی یک شو تلویزیونی بیش نبوده است ولی کورتنی به حمایت از کیم این قضیه را رد کرد و در مصاحبه ای گفت: «اگر ما تنها می خواستیم یک شو بازی کنیم، فردی را گزینش می کردیم که مردم او را بشناسند.»

پل مک کارتنی

ستاره‌هایی که علی رغم میل خانواده‌هایشان ازدواج کردند

ازدواج پل مک کارتنی با هدر میلز درگیری های زیادی را میان پل و خانواده اش بوجود آورد. به عنوان مثال دختر پل، استلا، به شدت با نامادری اش مسئله داشت. دعوای استلا و هدر میلز زمانی اوج گرفت که میلز در مورد همسر قبلی پل اظهار نظر کرد. استلا در این شرایط به پدرش گفت: «من از اول هم به تو گفتم که او یک عوضی هست. آیا با او ازدواج کردی؟ او از روز اول هم تلاش داشت که تمام خاطرات مادر ما را از بین ببرد.»

اگر چه نمی شود یک طرفه به قاضی رفت و باید حرف های هدر میلز را هم شنید. او نیز در این مورد می گوید: «استلا باعث جدایی من از پل شد. او هر روز تلاش می کرد که رابطه ما را خراب کند. او خیلی حسود بود و به هیچ عنوان خوشحالی پدرش را نمی توانست ببیند. من هم نمی توانستم زیاد از این از او حمایت کنم. او کارهای وحشتناکی را انجام می داد که در تصور هیچکس نمی گنجید. او حتی صورت من را در تصویر ها خط خط یا قیچی می کرد.»

کیتلین جنر

یکی از سخت ترین شرایطی که ممکن است جهت هر فردی بوجود آید، گزینش همسر هست، به خصوص زمانی که خانواده با آن مخالف اند. در این شرایط فرد باید از میان خانواده و فرد

ازدواج کیتلین جنر و کریس جنر پرسشها زیادی را به همراه داشت ولی بدترین ارزش پرسشها فرزندان کیتلین و مخالفت ارزش با این ازدواج بود. نه تنها فرزندان کیتلین، بلکه مادر او نیز ساز مخالفت خود را از این ستاره تلویزیونی شروع کرد. حتی او خودش اعتراف کرد که از کریس تنفر دارد. او در مصاحبه ای در سال 2014 با مجله Daily Mail گفت: «اگر چه کریس هر لحظه لبخندی به لب دارد ولی در پشت همان لبخند می تواند به تو ناسزا بگوید. من واقعا نمی دانم که با همچین آدم دورو و متظاهری چگونه واکنش‌ها کنم؟ به همین علت ترجیح می دهم که هر چقدر شده است از او دور بمانم. همانقدر که نوه هایم از او بدشان می آید و می ترسند، من نیز همین حس را دارم و دلواپس زندگی پسرم هستم. این ازدواج از تحمل من خارج است ولی با این حال پسرم این کار را انجام داد و دل ما را شکست.»

لمار اودم

دو فرزند لمار اودم به هیچ وجه با ازدواج پدرشان با کلویی کارداشیان، راضی نبودند. اگر چه لمار مدام تلاش می کرد که رابطه فرزندانش را با همسرش اصلاح بخشد ولی فرزندانش کار خودشان را می کردند. به عنوان مثال یک بار دختر لمار، دستینی، در یکی از شبکه های مجازی نوشت: «همه می دانند که ازدواج پدرم با نامادری ام به طول نمی انجامد.» دستینی اعتراف می کند که حتی در سال 2015، زمانی که پدرش به علت مصرف زیاد مواد گیاهی ویاگرا به مدت چند روز به کما رفت، کلویی بالای سرش نیامد. از نظر خانواده لیام، ازدواج آنها یک ازدواج سمی بود.

برد پیت

ستاره‌هایی که علی رغم میل خانواده‌هایشان ازدواج کردند

زمانی که برد پیت رابطه اش را با سوپراستار هالیوودی، آنجلینا جولی، شروع کرد، این پرسش در ذهن خیلی ها ایجاد شد که خانواده برد پیت در مورد این رابطه چه نظری دارند. بوجود آمدن این پرسش در ذهن هواداران برد پیت طبیعی بود لیکن خانواده او با همسر قبلی اش، جنیفر آنیتسون، رابطه نزدیکی داشتند.

طبق گزارشات، خانواده برد پیت جنیفر را به آنجلینا ترجیح می دادند. پدر برد پیت در مورد آنجلینا می گفت: «آنجلینا شخصیت سخت، مبهم و پیچیده ای دارد. او هیچ وقت به دیدار ما نیامد و هر لحظه در دورهمی ها خشک و سرد برخورد می کرد. در عوض، جنیفر شخصیتی مهربان و دوست داشتنی داشت. او عروس بی نظیری بود. او هر لحظه تلاش می کرد که خانواده را دور هم جمع نگه دارد، در صورتی که آنجلینا مغرور و از خود راضی بود.» البته گزارشات حاکی از آن است که پدر و مادر برد پیت آنجلینا را پذیرفتند ولی هیچگاه شرایط آنطور که باید پیش نرفت.

دیوید فاستر

فرزندان دیوید فاستر هیچگاه نتوانستند با همسر پدرشان، یولاندا فاستر ارتباط برقرار کنند. اگر چه آنها بعد از از ازدواج پدرشان، فاصله خود را با نامادری ارزش حفظ کردند ولی بعد از جدایی آنها، تمام نفرت ارزش را به این ازدواج بیان کردند.

در سال 2016 دختران فاستر، ارین و سارا، در یک مصاحبه از رابطه پدرشان با پولاندا سخن گفتند. سارا گفت: «ما دکتر نیستیم ولی با توجه به تجربیات شخصی مان، می توانیم افراد بیمار را تشخیص دهیم. پولاندا به بیماری خود بیمار پنداری مبتلا بود. او نه تنها خود را بیمار می دانست بلکه این حس را به اطرافیان نیز انتقال می داد. اصلا افراد بیمار تلاش می کنند که بیماری ارزش را پنهان کنند تا طبیعی مانند دیگران به چشم آیند ولی پولاندا اینگونه نبود. او مدام به ما استرس می داد و این عنوان آرامش را در منزل ما از بین برده بود.»

یکی از سخت ترین شرایطی که ممکن است جهت هر فردی بوجود آید، گزینش همسر هست، به خصوص زمانی که خانواده با آن مخالف اند. در این شرایط فرد باید از میان خانواده و فرد

واژه های کلیدی: ستاره | ازدواج | خانواده | آنجلینا جولی | اخبار فرهنگی و هنری

ستاره‌هایی که علی رغم میل خانواده‌هایشان ازدواج کردند

ستاره‌هایی که علی رغم میل خانواده‌هایشان ازدواج کردند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog