اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «شهرزاد ۳» تلخ تمام نمی‌ شود

بازیگر سریال «شهرزاد» گفت: «شهرزاد» مثل واقعیت زندگی تمام می‌شود و فتحی سریالش را تلخ تمام نمی‌کند. البته شاید در میانه راه تعلیق بگذارد و آن را ادامه دهد چراکه

«شهرزاد ۳» تلخ تمام نمی‌ شود

«شهرزاد ۳» تلخ تمام نمی شود

عبارات مهم : زندگی

بازیگر سریال «شهرزاد» گفت: «شهرزاد» مثل واقعیت زندگی تمام می شود و فتحی سریالش را تلخ تمام نمی کند. البته شاید در میانه راه تعلیق بگذارد و آن را ادامه دهد چراکه هیچگاه قصه ها تمام نمی شوند و می توان آنها را ادامه داد.

«فریبا متخصص» بازیگر تلویزیون و سینما راجع به موفقیت شهرزاد یک نسبت به فصل های دوم و سوم، گفت: با این حرف موافق نیستم. بازیگرهای تمامی این سه فصل ثابت بودند، قصه روی روال طبیعی پیش می رفت، کارگردان هم عوض کردن نکرده بود بعد روی چه حسابی چنین حرف هایی شنیده می شود؟

وی در همین زمینه بیان داشت: اعتقاد دارم هر لحظه زمانیکه مردم را پر توقع می کنید و بین پخش سریال فاصله می اندازید، مردم پیش خودشان فکر می کنند که حالا در فصل تازه قرار است چه اتفاقاتی بیفتد؟ و توقعشان اوج می رود. در صورتیکه اگر قصه جای کار داشته باشد این اتفاق ها در دل داستان است و اگر هم نداشته باشد مثل یک زنگ تفریح است و کمی سکون دارد و بعد جلو می رود و همین اتفاق ها است که به قصه جان می دهد.

«شهرزاد ۳» تلخ تمام نمی‌ شود

این بازیگر در ادامه بیان داشت: در شهرازد سه ما یک شخصیت دیگری از مرضیه می بینیم. او همان آدم و همان مادر هست، ولی از بعدی دیگر. اتفاق هایی که از فصل یک تا سه به تمامی شخصیت ها گذشته باعث شده است شخصیت هر کدامشان عوض کردن کند و دیگر مثل گذشته نباشند. منتهی در این بین متاسفانه مردم ما در لحظه تصمیم می گیرند و صبر ندارند تا آخر سریال را ببینند که چه اتفاقی می افتد و بعد قضاوت کنند.

متخصص راجع به بستر تاریخی که این سریال در آن رویات می شود، گفت: نمی توان گفت که فضای این سریال تاریخی است و کار تاریخی این را می طلبد که فاخر باشد و دیالوگ های تاریخی و کلاسیک داشته باشد. ولی این کار کاملا رئال بود که وقت گذشته را نشان می داد.

بازیگر سریال «شهرزاد» گفت: «شهرزاد» مثل واقعیت زندگی تمام می‌شود و فتحی سریالش را تلخ تمام نمی‌کند. البته شاید در میانه راه تعلیق بگذارد و آن را ادامه دهد چراکه

وی ادامه داد: من نوعی ۶۰ سال پیش زندگی نکردم، ولی یک جورهایی ما به ازاهایی جهت خودم می ساختم و با تعریف هایی از نوع زندگی مادر و مادر همسرم که در آن دوران زندگی کردند در ذهنم تصویری ساختم تا بتوانم او را به فضای زنی ببرم که جهت آن نسل هست. زنی که خانواده تمام دغدغه اش است و جز خانواده هیچ ندارد، چونکه زنی است که نه از خود اختیار دارد و نه بیرون از منزل کار می کند.

بازیگر سریال «تولدی دیگر» با اشاره به دور بودنش از این نقش نیز بیان داشت: مرضیه خیلی از من دور بود. او فردی برونگرا بود و به همین علت حس مادر بودنش از من پررنگ تر بود. البته شاید یکی از علت هایش هم این باشد که مشکل های آن وقت با الان تفاوت دارد و الان با توجه به امکاناتی که وجود دارد، خیلی راحت تر می توانید کارهایتان را به نتیجه برسانید و دلشوره ای که در گذشته وجود داشت الان نیست.

این بازیگر راجع به ادامه دار بودن این سریال بعد از فصل سه و همچنین آخر بندی این اثر نیز گفت: بعید می دانم باز هم ادامه داشته باشد. شهرزاد مثل واقعیت زندگی تمام می شود و فتحی سریالش را تلخ تمام نمی کند. البته شاید در میانه راه تعلیق بگذارد و آن را ادامه دهد، چون هیچگاه قصه ها تمام نمی شوند و می توان آنها را ادامه داد.

«شهرزاد ۳» تلخ تمام نمی‌ شود

فارس

واژه های کلیدی: زندگی | سریال | تاریخی | بازیگر | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog