اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کلوب به بازیکنان بدهکار است/ افتخار می‌کنم که مرا با پروین و فرگوسن مقایسه می‌کنند ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که کلوب به بازیکنان این تیم بدهکار است و صحبت‌هایی که مطرح می‌شود مبنی بر این که بازیکنان پول‌های زیادی دریافت کرده‌اند اشتباه اس

کلوب به بازیکنان بدهکار است/ افتخار می‌کنم که مرا با پروین و فرگوسن مقایسه می‌کنند ، برانکو

برانکو: کلوب به بازیکنان بدهکار است/ افتخار می کنم که مرا با پروین و فرگوسن مقایسه می کنند

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که کلوب به بازیکنان این تیم بدهکار است و صحبت هایی که مطرح می شود مبنی بر این که بازیکنان پول های زیادی دریافت کرده اند اشتباه است.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از تمرین امروز (سه شنبه) این تیم، گفت : نیم فصل تمام شد و من از تمام بازیکنان و کادر فنی، کادر پزشکی، کادر تدارکات و مدیریت تقدیر می کنم. ما در نیم فصل قهرمان شدیم با این تفاوت که نسبت به سال قبل چهار امتیاز زیاد کسب کردیم و ۹ گل زیاد زدیم و همین طور توانستیم در ابتدای فصل، قهرمان سوپر کاپ کشور عزیزمان ایران شویم. همچنین توانستیم در داربی نیم فصل اول پیروز شویم.

کلوب به بازیکنان بدهکار است/ افتخار می‌کنم که مرا با پروین و فرگوسن مقایسه می‌کنند ، برانکو

او ادامه داد: از همه بازیکنانم به خاطر تحمل و تلاش زیادشان تقدیر کنم. باید یادآوری کنم که کلوب به بازیکنان بدهکار است و صحبت هایی که مطرح می شود مبنی بر این که پول های زیادی به بازیکنان داده شده است است صحیح نیست. گرشاسبی باید تلاش کند که مانند بخش های دیگر، پرسشها مالی را هم حل و فصل کند.

ایوانکوویچ در ادامه صحبت های خود، اضافه کرد: ما هنگامی که جهت مراسم خوش حالی گرفتن نداریم و باید خودمان را جهت مقابله با بادران در جام حذفی آماده کنیم. بادران تیم دوم لیگ دسته اول هست. ما این بازی را خیلی جدی گرفته ایم و آنالیزورهای خود را جهت تماشای بازی آنها به ورزشگاه فرستاده ایم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که کلوب به بازیکنان این تیم بدهکار است و صحبت‌هایی که مطرح می‌شود مبنی بر این که بازیکنان پول‌های زیادی دریافت کرده‌اند اشتباه اس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تمدید قراردادش نیز، اظهار کرد: در جلساتی که برگزار کردیم، در خصوص بعضی از پرسشها مالی مثل تسویه حساب دو سال و نیم گذشته و همچنین پرسشها دیگر صحبت کردیم که این فقط مختص به کادر فنی نبود و آقای گرشاسبی با همه اعضای کلوب این پرسشها را مطرح کردند. به زودی به صورت شفاف، دریافتی های تمام اعضای کلوب مشخص خواهد شد.

او همچنین در خصوص عملکرد علی علیپور در دوران محرومیت مهدی طارمی بیان کرد: هواداران حق داشتند دلواپس جایگزین طارمی باشند. بازی نکردن طارمی جهت ما یک فقدان بزرگ است آیا که او در دو سال اخیر هم عالی ترین بازیکن و هم آقای گل کشور عزیزمان ایران بود ولی از علیپور انتظار داشتیم و داریم که گلزنی کند و روز به روز بهتر شود. ما باید این توصیه را نیز در نظر بگیریم که جهت همه مهاجمان ممکن است که این اتفاق بیفتد که در بعضی از بازی ها توپ هایش به گل تبدیل نشود و این مساله را فقط می توان با کار، کار و کار برطرف کرد. این اتفاقی است که جهت مهاجمان تراز اول دنیا هم می افتد. شما می توانید به آمار گلزنی این فصل بنزما و رونالدو در لالیگا توجه کنید و متوجه منظور من بشوید.

برانکو در ادامه راجع به اردوی طولانی مدت تیم ملی در سال آینده و درخواست کارلوس کی روش مبنی بر حضور ملی پوشان تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: من هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم و باید ابتدا نامه ای از فدراسیون به دست ما برسد تا متوجه شویم این اردو چه زمانی شروع می شود و بعد از آن به ما برنامه بدهند تا متوجه شویم محتوای این اردو چیست. بعد از آن می توانیم در مورد آن صحبت کنیم.

کلوب به بازیکنان بدهکار است/ افتخار می‌کنم که مرا با پروین و فرگوسن مقایسه می‌کنند ، برانکو

او ادامه داد: باز هم تکرار می کنم هیچ اطلاعی در مورد این اردو و جلسه ای که گفته می شود کارلوس کی روش می خواهد با مربیان لیگ برگزار کند ندارم. هر سرمربی روش کار و ارتباط گیری مخصوص به خود را دارد. این وظیفه من نیست که سفارش کنم و این وظیفه سرمربی تیم ملی است که بسته به نیازشان اقدام کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در خصوص صحبت های مطرح شده است مبنی بر ترانسفر مهدی طارمی در نیم فصل بیان کرد: من می دانم که آقای گرشاسبی دیروز در ترکیه بود. همچنین می دانم که قرارداد مهدی طارمی رو به اتمام است ولی فقط قرارداد طارمی نیست که رو به اتمام است و پیشنهاد تیم های دیگر جهت بازیکنان دیگرمان نیز خواهد آمد. هر بازیکنی که بخواهد از تیم جدا شود باید منافع یکسان را در نظر بگیرد. منافع یکسان میان بازیکن و باشگاه. این یعنی حرفه ای گری.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که کلوب به بازیکنان این تیم بدهکار است و صحبت‌هایی که مطرح می‌شود مبنی بر این که بازیکنان پول‌های زیادی دریافت کرده‌اند اشتباه اس

او ادامه داد: من شرطی مبنی بر این که ماندن من منوط به ماندن همه بازیکنان است نگذاشته ام. این طبیعی است که از من پرسیده شود که کدام بازیکن را می خواهم و کدام بازیکن را نه. چیزی که مهم است حضور بازیکنان نیرومند در تیم و کسب نتیجه های خوب به وسیله آنها هست. به جز بازیکنان مهم ما شش، هفت بازیکن دیگر داریم که دیگر نمی دانم کدام یک از آنها بهتر هست. من از همه بازیکنانم راضی هستم.

برانکو اضافه کرد: هر بازیکنی تفکر خود را دارد. آنها زندگی خود را از طریق فوتبال بازی کردن می گذارنند. من مطمئنم بازیکنی مثل نیمار بارسا را زیاد از پاری سن ژرمن دوست دارد ولی از این تیم جدا شد. این پرسشها در فوتبال وجود دارد و باید حرفه ای به پرسشها نگاه کرد.

کلوب به بازیکنان بدهکار است/ افتخار می‌کنم که مرا با پروین و فرگوسن مقایسه می‌کنند ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا می توان تصور کرد که او هم مانند فرگوسن که مدت وقت طولانی در منچستریونایتد بود، در پرسپولیس بماند؟ گفت: نوع نتیجه گرفتن است که یک مربی را در یک تیم نگه می دارد. من سومین سال است که این جا حضور دارم. سال اول عملا ما قهرمان بودیم و به خاطر تفاضل گل، قهرمانی را از دست دادیم. سال دوم خوشبختانه قهرمان شدیم و در حال حاضر هم برتری خوبی در جدول رده بندی ایجاد کرده ایم. البته هنوز هیچ چیز به آخر نرسیده است و ممکن است هر اتفاقی بیفتد. من خیلی افتخار می کنم که من را با پروین و فرگوسن مقایسه می کنند. همچنین به همه کارهایی که در این مدت در پرسپولیس انجام داده ام افتخار می کنم. خوشحالم که هواداران از عملکرد ما راضی هستند.

او در آخر در مورد سفرش به امارات جهت تماشای بازی رئال مادرید گفت : امروز (سه شنبه) به امارات می روم. دالیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی و مودریچ بازیکن رئال مادرید من را به تماشای این بازی دعوت کرده اند و پنج شنبه جهت پیگیری تمرینات پرسپولیس این جا خواهم بود.

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | بازیکن | فوتبال | بازیکنان | پرسپولیس | سرمربی تیم | مهدی طارمی | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog