اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جباری چاره‌ای جز جدایی از استقلال ندارد

یکی از معضلاتی که کلوب استقلال از مدتی پیش تاکنون با آن درگیر هست، نحوه ادامه همکاری یا قطع همکاری با مجتبی جباری است. 

جباری چاره‌ای جز جدایی از استقلال ندارد

جباری چاره ای جز جدایی از استقلال ندارد

عبارات مهم : جدایی

یکی از معضلاتی که کلوب استقلال از مدتی پیش تاکنون با آن درگیر هست، نحوه ادامه همکاری یا قطع همکاری با مجتبی جباری هست.

به گزارش مهر، مجتبی جباری که چندی پیش جلسه ای با سرمربی استقلال داشت، بعد از دیدارش با وینفرد شفر گفت: «شفر نقشی در جدایی من نداشت که بخواهد مرا بازگرداند». همین جمله کوتاه نشان می دهد مسئله جباری در کلوب استقلال پیچیده تر از آن است که تصور می شود.

جباری چاره‌ای جز جدایی از استقلال ندارد

هافبک باتجربه آبی پوشان در ابتدای فصل با سر و صدای زیادی جذب این تیم شد و در حالی توانست در چند بازی جهت این تیم به میدان برود که قبل از آن شایعات زیادی در خصوص مصدومیت وی مطرح شده است بود. جباری قبل از جدایی منصوریان به همراه رحمتی با یک پیامک از حضور در تمرین منع شد و بعد از جدایی منصوریان گرچه مسئله رحمتی حل شد و به تمرین بازگشت، ولی جباری همچنان در این تیم بلاتکلیف است.

انتشار نامه ای شش بندی و عجیب از سوی کلوب استقلال به فدراسیون فوتبال و ادعای این کلوب مبنی بر ترک تمرین جباری آن هم بدون علت موجه شرایط جباری را در این کلوب پیچیده تر کرد. این کلوب دو بازیکن به اسم محسن کریمی و بهنام برزای را در صف انتظار اضافه شدن به لیست بزرگسالان دارد و به شدت به جای خالی در لیست احساس نیاز می کنند و به نظر می رسد روی نام جباری هم جهت خالی کردن لیست حساب باز کرده اند.

یکی از معضلاتی که کلوب استقلال از مدتی پیش تاکنون با آن درگیر هست، نحوه ادامه همکاری یا قطع همکاری با مجتبی جباری است. 

سرمربی آبی پوشان چندی پیش هم به این عنوان اشاره کرد که خواهان جویا شدن از آخرین اوضاع جباری است و آخر چند شب پیش موفق شد با این بازیکن باتجربه جلسه ای داشته باشد. جلسه ای که البته به نظر می رسد خروجی خاصی هم نداشت و تنها راه پیش روی جباری و استقلال، جدایی باشد.

در حالی که جباری نه بابت مصدومیت، نه بابت پرسشها مالی و نه حتی بابت پرسشها انضباطی مشکلی داشت به نحوه عجیبی از حضور در تمرینات منع گردید و در حالی با نامه ای عجیب متهم به ترک تمرین آن هم بدون داشتن دلیلی موجه شد که یکی از مسئولین کلوب با ارسال پیامکی این عنوان را به او ابلاغ کرده بود.

واژه های کلیدی: جدایی | استقلال | مصدومیت | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog