اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسئولان وزارت نفت به دنبال انحلال نفت آبادان هستند/ نمی‌توانید تیم‌داری کنید بگویید ، کمالوند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از هواداران‌مان تقدیر می‌کنم که ۹۰ دقیقه جهت تیمشان سنگ تمام گذاشتند.

مسئولان وزارت نفت به دنبال انحلال نفت آبادان هستند/ نمی‌توانید تیم‌داری کنید بگویید ، کمالوند

کمالوند: مسئولان وزارت نفت به دنبال انحلال نفت آبادان هستند/ نمی توانید تیم داری کنید بگویید

عبارات مهم : اداره

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از هواداران مان تقدیر می کنم که ۹۰ دقیقه جهت تیمشان سنگ تمام گذاشتند.

به گزارش ایسنا، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر سایپا گفت: جا دارد در ابتدا از هواداران مان تقدیر کنم که ۹۰ دقیقه جهت تیمشان سنگ تمام گذاشتند و یک تقدیر خاص از همسرم که هفت ماه است سخت ترین فشارها را تحمل می کند. با پرسشها زیادی مواجه شدم و او هر لحظه یار و یاور من بوده هست. من سهم برد خودم را از این بازی به همسرم تقدیم می کنم.

مسئولان وزارت نفت به دنبال انحلال نفت آبادان هستند/ نمی‌توانید تیم‌داری کنید بگویید ، کمالوند

او ادامه داد: من خیلی خوشحالم بعد از آن اتفاق هایی که در بازی با استقلال افتاد و سه بازی که ما در پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر پرسپولیس و استقلال به میدان رفتیم و یکی از آن بازی ها ۱۲۰ دقیقه طول کشید، طبیعی بود خسته باشیم. خیلی خوشحالم که با یک برد پر گل شکست هفته پیش مان را پشت سر گذاشتیم.

کمالوند در ادامه گفت: من نمی خواهم طعم پیروزیمان را تلخ کنم ولی مسئولان وزارت نفت رویشان از سنگ پای قزوین هم زیاد هست. من می خواستم یک سنگ پا بیاورم که آقای فرقانی نگذاشتند گفتند زشت هست. بگویید نمی توانیم تیم را مدیریت بکنیم؛ مسئولان وزارت نفت اصلا عین خیالشان نیست. آنها یک تیم را منحل کردند و می خواهند یک تیم دیگر را منحل کنند. من احساسم این است که اگر به تیم صنعت نفت آبادان پیگیری کنند این نتیجه های خوب ادامه پیدا می کند و اگر تیم را رها کنند که البته رها کرده اند مسئولیت نتیجه های به پای خودشان است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از هواداران‌مان تقدیر می‌کنم که ۹۰ دقیقه جهت تیمشان سنگ تمام گذاشتند.

سرمربی نفت آبادان در ادامه انتقادهایش به اوضاع نفت آبادان گفت: مگر من چقدر می توانم با حرف زدن به بازیکنان انگیزه بدهم؟ آْیا مربی باید در منزل بازیکن برود؟ من در منزل کرار رفتم و از او خواهش کردم به تیم بازگردد. اگر وزارت نفت نمی تواند این تیم را اداره کند اعلام کند که اداره این تیم را به دست مردم بدهید. والله که مردم می توانند این تیم را اداره کنند. وزارت نفت دارد ۷ ماه ما را بازی می دهد. آقای زنگنه و آقای صادق آبادی! دست از سر کلوب صنعت نفت آبادان بردارید. هر چه به سر تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران آورده اید بس است به سر ما نیاورید.

او در ادامه گفت: از هوادارانمان می خواهم که به هیچ کس اهانت نکنند. مسئولان استانی و نمایندگان مجلس و امام جمعه دارند تلاش های خودشان را می کنند. آقای صادق آبادی با ۳۲ و ۳۳ سال سن روی کار آمده است و اساس کار تیم صنعت نفت را از هم پاشانده است.

واژه های کلیدی: اداره | آبادان | مسئولان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog