اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز بوشهر شعبه خاص پیگیری به تخلفات انتخاباتی در بوشهر تشکیل شد

رئیس کل دادگستری استان بوشهر از تشکیل شعبه خاص پیگیری به تخلفات انتخاباتی در بوشهر خبر داد.

شعبه خاص پیگیری به تخلفات انتخاباتی در بوشهر تشکیل شد

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، علی جمادی ظهر امروز در همایش محوریت قانون در برگزاری انتخابات با اشاره به برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت اظهار داشت: جهت برگزاری انتخابات سالم، قانونمند با رعایت اخلاق اسلامی اقدام مورد نیاز انجام شده است است.
وی وظیفه دستگاه قضا در عرصه انتخابات را پیشگیری از جرائم انتخاباتی دانست و تصریح کرد: با استفاده از تمامی ظرفیت ها، از طریق آگاه سازی و اطلاع رسانی قوانین انتخابات تلاش می شود از جرائم و تخلفات جلوگیری شود.

عبارات مهم : بوشهر

رئیس کل دادگستری استان بوشهر تاکید کرد: با برنامه ریزی انجام شده است با همکاری بخش های متفاوت از جرائم و تخلفات انتخاباتی در استان بوشهر جلوگیری و فضای سالم در این عرصه ایجاد می شود.
وی از تشکیل شعب پیگیری به تخلفات انتخاباتی در استان بوشهر خبرداد و افزود: جهت تسریع در پیگیری به پرونده ها، شعب خاص جهت پیگیری به پرونده های تخلفات انتخاباتی در دادگستری ها و دادسراهای استان بوشهر تشکیل شده است است.
جمادی با اشاره به اینکه پیگیری به جرائم انتخاباتی در کوتاه ترین وقت ممکن صورت می گیرد افزود: چنانچه تخلفاتی که وصف مجرمانه داشته باشد صورت بگیرد، شعب پیگیری به جرائم در دادسراهای عمومی و انقلاب و در دادگاه ها، بدون فوت وقت به این جرائم پیگیری می کنند.
وی از رصد تخلفات انتخاباتی در فضاهای مجازی خبردادو تاکید کرد: تخلفات انتخاباتی در اینترنت و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … رصد می شود و تمام مطالب اینترنت در مورد انتخابات بر مبنای قانون و با همکاری دستگاه های مربوطه رصد و با تخلفات برخورد قانونی می شود.
انتهای خبر /پ

واژه های کلیدی: بوشهر | تخلفات | برگزاری | انتخابات | انتخابات 29 اردیبهشت | تخلفات انتخاباتی | فضاهای مجازی | شبکه‌های اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog