اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز سیاسی بیش از 50 درصد سهام مخابرات متعلق به بخش شخصی است ، تمام پرسشها شرکت مخابرات مربوط به وزارت کار است

وزیر ارتباطات و فناوری گفت: بالای 50 درصد از سهام‌داران شرکت مخابرات کشور عزیزمان ایران مربوط به بخش شخصی هستند و پرسشها این شرکت مربوط به وزارت کار و تعاو

بیش از 50 درصد سهام مخابرات متعلق به بخش شخصی است ، تمام پرسشها شرکت مخابرات مربوط به وزارت کار است

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری به منظور پاسخگویی به پرسش نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه راجع به پرسشها کارمندان مخابرات در صحن علنی امروز سه شنبه 16 خرداد ماه حضور یافت.
وی در ابتدا با بیان اینکه ما این مسئله را طی چند سال گذشته داشته ایم و دوستان هنوز باور نکردند که شرکت مخابرات به بخش شخصی واگذار شده است گفت: شرکت مخابرات ایلام در تاریخ 18 مهر ماه سال 88 بر اساس اصل 44 قانون اساسی به بخش شخصی واگذار شد و بالای 50 درصد سهام داران این شرکت مربوط به بخش شخصی هستند.

عبارات مهم : فناوری

وی ادامه داد: شرکت مخابرات کشور عزیزمان ایران دارای هیأت مدیره ای است که 20 درصد آن متعلق به دولت بوده و عملا یک نفر از 5 نفر در هیأت مدیره از سوی دولت تعیین می شوند.
وزیر ارتباطات و فناوری بیان داشت: همکاران بنده در مخابرات انتظار داشته و علاقه مندند که تمام مزایایی که در بخش دولتی وجود دارد در بخش شخصی هم باشد و بر این اساس مزاحم نمایندگان مجلس شده است و تلاش می کنند بگویند این شرکت دولتی است.
واعظی با تأکید بر اینکه تمام پرسشها مربوط به شرکت مخابرات مربوط به قانون کار و وزارت کار می شود، اظهار داشت: در حقیقت اگر می خواهیم ببینیم نظارت در این شرکت چگونه است باید از ربیعی وزیر کار این سوالات پرسیده شود که بنده نیز این مورد را از وی پیگیری کرده و وزیر کار اعلام داشت که نظارت بر این شرکت به صورت مستمر در حال انجام است.
واعظی تأکید کرد: ولی آنچه مربوط به پرسشها پرسنلی، بازنشستگی، طبقه بندی مشاغل و … می شود را دنبال می کنیم ولی مسئولیت آن با وزارت اطلاعات و فناوری نیست.
در حال تکمیل /

واژه های کلیدی: فناوری | مخابرات | وزارت کار | وزارت اطلاعات | ارتباطات | فناوری | مخابرات |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog