اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز فرهنگی هنری گالری‌هایی که در این هفته پذیرای علاقه‌مندان به هنر می‌شود

در این مقال به معرفی اجمالی گالری‌های مختلفی که در طول هفته برپا می‌شود، می‌پردازیم.

گالری‌هایی که در این هفته پذیرای علاقه‌مندان به هنر می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه تجسمی گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ هنر یکی از مواهب خداوندی است که باعث آرامش روح انسان می شود. جهت همین پیشنهاد گالری گردی را در طول هفته جهت شما داریم.
گالری های مختلفی در طول هفته برپا می شود و ما به معرفی اجمالی گالری و هنرمندانی که در آن آثار خود را عرضه می کنند، می پردازیم.

عبارات مهم : ویستا

گالری هایی که در طول این هفته برپا می شوند، عبارتند از:
گالری محسن یا پاسیو:

این گالری فراخوان جایزه حمایتی تاداگرنت ۲۰۱۷ را در قالب یک چیدمان تعاملی اعلام کرد. این چیدمان دیجیتال، بر مقوله تبدیل و عوض کردن شکل اطلاعات و داده های کامپیوتری استوار است . اطلاعاتی که کامپیوتر از حرکات و واکنش‌ها بازدیدکننده به وسیله سنسورهای گوناگون دریافت می کند، بعد از پردازش با روش های متنوع کدنویسی خلاق، به محتوای مورد نظر جهت تکمیل چیدمان تبدیل می شود. مهلت این فراخوان تا 27 اردیبهشت ماه امسال است.
گالری اثر:
گالری اثر آخرین مجموعه ی خبر مفیدی را عنوان واریاسیون هایی بر ابزار یک آناتومی انسانی نمایش می دهد. این مجموعه که مشمول بر یک مجسمه ی متحرک، چهار اثر ویدئو، هجده چاپ اچینگ، دو پلیت مسی و نه طراحی هست؛ به عنوان محیط زیست قدرت مدار و سلسله مراتبی انسان با ارجاع به رویکرد فوکو به عنوان قدرت و جامعه کنترلی و مفهوم بدن بدون اندام دولوز می پردازد. این گالری تا 22 اردیبهشت ماه امسال برپاست.
گالری آب یا انبار:
نیوشا توکلیان آثار خود را در این گالری عرضه کرده هست. علاقه مندان می توانند جهت دیدار تا 29 اردیبهشت ماه امسال به گالری آب یا انبار مراجعه کنند.
گالری آتبین:
ناصر اویسی آثار خود را تا 12 اردیبهشت ماه امسال در این گالری عرضه کرده هست. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری آتبین مراجعه کنند.
گالری ویستا:
آذین رستمی آثار خود را در این گالری عرضه کرده است این گالری تا 12 اردیبهشت ماه امسال برپاست و علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری ویستا مراجعه کنند
نگارخانه والی:
اسفندیار پورمقدم آثار خود را در این گالری تا 12 اردیبهشت ماه عرضه می کند. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری والی مراجعه کنند.
پروژه های آران:
نسرین صفایی با ارائه سه مجموعه از آثار اخیر خود، نسترن صفائی، ذهن کاوشگر و تلاش مداوم خود در طی مسیر هنری اش را به نمایش می گذارد. در مجموعه «بنای یادبود آنچه از یاد رفته است»، با ساخت تصویر تلفظ کلمات : آرامش، سکوت، آن، شهود، هنرمند اهمیت مفهوم این کلمات را به خود و دیگران یادآوری می کند. مفاهیمی که نباید در تب و تاب روزانه از خاطر بروند. این بت واره ها با سیمان و خاک مقدس کشور پوشیده می شوند تا حضوری ازلی بیابند و منشا الهام جهت دیگران نیز باشند. این گالری تا 22 اردیبهشت ماه امسال برپاست.
گالری آرت سنتر:
ناصر عزیزی آثار خود را در این گالری از 8 تا 19 اردیبهشت ماه امسال عرضه می کند علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری آرت سنتر مراجعه کنند.
گالری ویستا پلاس:
راضیه اعرابی، آثار خود را از 8 تا 12 اردیبهشت ماه امسال در این گالری عرضه می کند. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری ویستا پلاس مراجعه کنند.
گالری نک:
آنالی وکیلی، آثار خود را از 8 تا 18 اردیبهشت ماه امسال در این گالری عرضه می کند. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری نک مراجعه کنند.
گالری مژده:
جمعی از بازیگران و صورت های معروف آثار خود را در این گالری از 8 تا 20 اردیبهشت ماه امسال عرضه می کنند. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری مژده مراجعه کنند.
گالری سایه:
فاطمه ندرلو آثار خود را در این گالری از 8 تا 13 اردیبهشت ماه امسال عرضه می کند. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری سایه مراجعه کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ویستا | مجموعه | اردیبهشت | هنرمندان | گالری گردی | هنر | گالری ویستا | گالری آتبین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog