اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز فضای مجازی تصاویری از کودکی سیاستمداران

دیدن تصاویری از کودکی افرادی که در دوران معاصر تأثیر زیادی در اتفاقات سیاسی دنیا داشته‌اند خالی از لطف نیست.

تصاویری از کودکی سیاستمداران

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ همه انسان ها دوران کودکی را پشت سر گذاشته اند؛ چه سیاستمدار باشند یا هنرمند و یا مردم عادی. بعضی از آنها که اکنون یه اشخاص سرشناسی در عرصه سیاست تبدیل شده است اند شاید هیچگاه در کودکی به این فکر نمی کردند که روزی چنین جایگاهی داشته باشند و شاید از همان روزها دغدغه آن را در ذهن می پروراندند. بعضی به جایگاهی رسیدند که تنها لقب دیکتاتور شایسته ارزش بود و بعضی هدفی جز مقابله با ظلم نداشتند و ندارند. تصویرهای زیر مربوط به چند صورت آشنا شده است سیاسی هست؛ بعضی هنوز هستند و به بازی های پیچیده دنیای سیاست می پردازند و بعضی از این دنیا رخت بربسته اند و از آنها جز خاطره ای باقی نمانده است.
بشار اسد در ۱۱ سپتامبر ۱۹۶۵ میلادی متولد شد. پدرش حافظ اسد، مدیر جمهور پیشین سوریه بود. وی سومین فرزند حافظ و مدیر جمهور فعلی کشور سوریه هست. بشار اسد در رشته چشم پزشکی در دمشق و لندن تحصیل کرده است.
صدام حسین، در ۲۸ آوریل ۱۹۳۷ متولد شد. او به عنوان یکی از اعضای مهم حزب بعث عراق، حکومتی مستبد در این کشور تشکیل داد. سیاست های توسعه طلبانه او به جنگ هشت ساله کشور عزیزمان ایران و عراق منجر شد. صدام حسین در ۳۰ دسامبر ۲۰۰۶ بعد از حمله آمریکا به عراق به دار آویخته شد
آدولف هيتلر در 20 آوريل 1889 در مرز آلمان و اتريش متولد شد. پدرش كارمندی عادی بود. وی از سال 1933 تا سال 1945 رهبر سياسی و نظامی آلمان بود. او جنگ جهاني دوم را به راه انداخت و مسئول فوت ميليون ها انسان هست. هيتلر در 30 آوريل 1945 در برلين پايتخت آلمان به زندگی خود آخر داد.
کیم جونگ اون در ۸ ژانویه ۱۹۸۳ یا متولد شد. وی در حال حاضر رهبر کره شمالی هست. او در زمانِ به قدرت رسیدن با ۲۸ سال سن، جوان ترین مدیر دنیا بود. او ساعاتی بعد از فوت پدرش در سال 2011 به عنوان رهبر کره شمالی معرفی شد. پدرش کیم جونگ ایل، پیش از او رهبر این کشور بود.
انتهای خبر/

عبارات مهم : آلمان

واژه های کلیدی: آلمان | سیاست | متولد | هيتلر | کره شمالی | دوران کودکی | کودکی سیاستمداران | بشار اسد

تصاویری از کودکی سیاستمداران

تصاویری از کودکی سیاستمداران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog