اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز وب‌گردی اینفینیتی ۵۰۰ اسب بخاری، بروزترین رقیب قدرتمند بی ام و

برند اینفینیتی زیرمجموعه نیسان است که وظیفه تولید خودروهای لوکس این خودروساز ژاپنی را بر عهده دارد. به‌تازگی اینفینیتی از یک خودروی قدرتمند سخن به میان آورد

اینفینیتی ۵۰۰ اسب بخاری، بروزترین رقیب قدرتمند بی ام و

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، اینفینیتی همواره به دنبال شکست رقبای آلمانی از نظر عملکرد و توان حرکتی بوده هست. اینفینیتی Q60 محصولی مناسب تلقی می‎شود؛ ولی فرمان آن کمی گیج و دینامیک حرکتی ماشین نسبت به رقیبان کمی کند به نظر می‎رسد.
به علاوه این خودروی تازه وارد ژاپنی همانند خودروهای بی ام و سری چهار، مرسدس بنز کوپه کلاس C و آئودی A5 از چسبندگی مطلوبی برخوردار نیست.
بنابراین هنگامی که از خودروی Q60 Redsport 400 با برند ژاپنی صحبت می‎شود، نمی‎توان آن را رقیب سرسخت بی ام و M4 و مرسدس بنز AMG C63 S کوپه دانست. هر چند اینفینیتی با به روزرسانی توان خودروی Q60 به ۵۰۰ اسب بخار، دوست دارد وارد کارزار خودروهای قدرتمند آلمانی شود.
روزنامه استرالیایی Drive اخیراً با برنارد میشل، مدیر برنامه ریزی محصولات اینفینیتی در استرالیا، مصاحبه‎ای ترتیب داده و میشل مدعی شده است است که اینفینیتی خودرویی قدرتمند جهت بازار مهیا خواهد کرد. ظاهراً خودروی نام برده بر اساس پروژه ی اینفینیتی Black S Concept که در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۷ به نمایش درآمده، تولید می شود.

عبارات مهم : نمایش

اینفینیتی Q60
اینفینیتی به عنوان زیرمجموعه ی برند نیسان، ساخت خودروهای راحت و لوکس را سرلوحه خود قرار داده هست. با این حال رولند کروگر، مدیر عامل اینفینیتی، قصد دارد به عنوان نماد این برند لوکس ژاپنی، خودرویی با عملکرد اوج معرفی کند. او می‏ خواهد یک پرچم دار سریع و قدرتمند را جهت برند اینفینیتی به ارمغان آورد.
حاصل دستاورد این خودروساز ژاپنی به زودی در معرض نمایش درخواهد آمد؛ ولی یقیناً اینفینیتی دست به یک عوض کردن بزرگ زده و آن هم تولید یک خودروی عملکرد اوج هست. این برند سال‏های طولانی است که خودرویی قدرتمند تولید نکرده و همین عامل، نگرانی کارشناسان را از این حرکت تازه اینفینیتی زیاد کرده است.
منبع:زومیت
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: نمایش | نمایشگاه | اسب بخار | خودروهای لوکس | بی ام و |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog