اتاق بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس

اتاق: بین الملل انگلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس حزب محافظه کار نظرسنجی کمرس انتخابات پارلمانی

گت بلاگز ورزشی احتمال دارد بازیکنان ارزان قیمت خارجی را جذب کنیم/ از پدیده بازیکن نمی گیریم ، رهبر

مدیرفنی تیم سیاه جامگان گفت:درصورتی که بازیکن خارجی باکیفیت و با قیمت مناسب وجود داشته باشد، بدون شک جهت جذبش اقدام می کنیم.

احتمال دارد بازیکنان ارزان قیمت خارجی را جذب کنیم/ از پدیده بازیکن نمی گیریم ، رهبر

آرمین رهبر در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، راجع به روند آزمون گیری کلوب سیاه جامگان مشهد اظهار داشت: از آنجاییکه سال گذشته زیاد فهرست بازیکنان زیر 23 سال سیاه جامگان را نفرات غیر بومی تشکیل می دادند امسال تصمیم گرفتیم جهت تکمیل این فهرست از بازیکنان بومی آزمون بگیریم و در آخر 10 نفر را گزینش کردیم.

عبارات مهم : خارجی
وی افزود: البته بازیکنان مهم سیاه جامگان بعد از تعطیلات جهت تمدید قرارداد به کلوب می روند و با این اقدام در تمرینات شرکت می کنند. بعد از تمدید قرارداد بازیکنان فعلی جهت پرکردن سایر جاهای خالی فهرستمان، با بازیکنان تازه وارد مذاکره می شویم.

رهبر درمورد حضور مصطفی احمدی در پدیده مشهد بیان کرد: در فوتبال مشهد سابقه نداشته که بازیکنان یک تیم به تیم برابر بروند. البته احمدی حق گزینش دارد و با این انتقال هیچ مشکلی در روابط 2 کلوب پدیده و سیاه جامگان به وجود نمی آید. بعضی بازیکنان پدیده هم قصد داشتند به تیم ما بیایند که با این عنوان مخالفت کردیم.

وی راجع به بحث انتقال محمدرضا خلعتبری به سیاه جامگان گفت: خلعتبری جزء بازیکنان شاخص و با کیفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران است و در کنار سیاه جامگان از چند تیم دیگر پیشنهاد دارد. به هر حال خلعتبری به هر تیمی که تشخیص دهد می تواند به آینده فوتبالش کمک کند، می رود.

مدیر فنی تیم سیاه جامگان درمورد پرسشها مالی این تیم اظهار داشت: با پیگیری های مسئولان کلوب قرار است به زودی با بازیکنان تسویه حساب انجام شود. البته در هشت هفته نهایی لیگ شانزدهم هم سیاه جامگان از لحاظ مالی مسئله خاصی نداشت. به هر حال زیاد تیم های لیگ برتری مسئله مالی دارند و این امر تنها به تیم ما تخصیص داده شده است ندارد.

رهبر راجع به اینکه آیا این کلوب بازیکن خارجی جدیدی هم جذب می کند یا خیر، گفت: درصورتی که بازیکن خارجی باکیفیتی و با قیمت مناسب وجود داشته باشد، بدون شک این بازیکن را جذب می کنیم.

وی درمورد شایعه اضافه شدن یک مربی تازه به کادرفنی سیاه جامگان گفت: این امر بستگی به تشخیص میثاقیان دارد ولی ادامه حضور دستیاران قبلی وی در سیاه جامگان قطعی هست.

رهبر راجع به میزبانی سیاه جامگان در ورزشگاه امام رضا(ع) از تیم های لیگ برتری بیان کرد: با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ رسما اعلام کرده اند تا زمانی که ایرادهای ورزشگاه ثامن الائمه(ع) برطرف نشود، این ورزشگاه حق میزبانی بازی های لیگ برتر را ندارد، قرار است بازی های خانگی سیاه جامگان و پدیده در ورزشگاه تازه تاسیس امام رضا(ع) برگزار شود. خوشبختانه مسئولان آستان قدس رضوی هم تاکنون نسبت به این امر، کمک های مورد نیاز را به عمل آورده اند.

وی راجع به ارزیابی خود از اوضاع سیاه جامگان در لیگ هفدهم بیان کرد: رتبه خاصی مدنظر ما نیست ولی فکر می کنم دست کم در لیگ هفدهم مردم مشهد نسبت به سقوط سیاه جامگان استرس نداشته باشند و اوضاع تیم ما بسیار بهتر از 2 فصل گذشته باشد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: خارجی | بازیکن | فوتبال | ورزشگاه | بازیکنان | سیاه جامگان | محمدرضا خلعتبری | قرارداد بازیکنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog